Новини

Новації в сфері оцінки майна. Або коли вже “чехарда” закінчиться?

Оціночна діяльність в Україні потребує рішучих змін! І ми розпочали системно реформувати цю галузь.
Ми вже відключили при подачі інформації про оцінку майна посередників – авторизовані електронні майданчики – від Єдиної бази звітів про оцінку. Натомість, запустили свій власний зручний і, головне, безкоштовний Сервіс внесення інформації до Єдиної бази.
Далі плануємо ліквідувати практику так званої «фракційної» оцінки нерухомого майна. Адже сьогодні, Україна – чи не єдина країна у світі, де застосовується такий абсолютно (м’яко кажучи) НЕкоректний принцип оцінки.
Це означає, що при всіх операціях з майном (купівля/продаж, здача в оренду, внесення об’єкта до статутного капіталу підприємства, тощо) українці фактично вдвічі переплачують вартість оцінки такої нерухомості.
Чому так відбувається? Тому що «фракційна» оцінка визначає вартість нерухомого майна, саме як суму вартості окремо будівлі і окремо земельної ділянки, на якій ця будівля розташована. Водночас, світова практика оцінки нерухомості визначає єдину вартість будівлі і землі, не розділяючи їх одне від одного. Власне, тому громадяни інших країн сплачуюють вартість лише однієї оцінки нерухомості.
Так повинно бути і в Україні! Саме тому Фонд держмайна ініціює ліквідацію «фракційної» оцінки нерухомого майна!

3 коментарі

  1. Everything is very open with a really clear clarification of the issues. It was truly informative. Your site is very helpful. Many thanks for sharing!
    Все дуже відкрито з дійсно чітким з’ясуванням питань. Це було по-справжньому інформативно. Ваш сайт дуже корисний. Велике спасибі, що поділилися!

  2. You need to take part in a contest for one of the finest sites on the web. Im going to highly recommend this web site!
    =================
    Вам потрібно взяти участь у конкурсі на один з найкращих сайтів у Мережі. Я збираюся настійно рекомендувати цей веб-сайт!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.