Новини

Новини оподаткування(((((((

                                       В Україні з 1 липня 2020 року наберуть чинності нові правила з оплати земельного податку. Нові правила діятимуть згідно з норм Закону № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві».
Прийнятий взимку законопроект №1210 було підписано президентом України наприкінці травня і з 23 травня 2020 року він набрав чинності.
Портал «Столична нерухомість» 100realty.ua звернувся за коментарем до юриста Корпорації «Перша Ріелторська Група» Катерини Ковтанюк щодо норм нового закону.
Згідно з роз’яснень з 1 липня 2020 року будуть скасовані певні пільги для суб’єктів господарювання, працюючих на єдиній системі оподаткування в частині сплати земельного податку.
«Для «єдинників» перестає діяти звільнення від сплати земельного податку за земельні ділянки та/або нерухоме майно, яке знаходиться на таких земельних ділянках, що передаються, в оренду (найм, позичку) (пп. 4 п. 297.1 ПК)», – говорить Катерина Ковтанюк.

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.